16 Şubat 2017

Nıvea Pürüz Karşıtı Peeling Etkili Yüz Temizleme Jeli

Selam millet 🙋 Bakım delisi biri olarak yüz temizleme jellerine doyamadığım doğrudur. Bu sefer ki yüz temizleme ürünü Nıvea'ya ait olan pürüz karşıtı peeling etkili yüz temizleme jeli.
Uzun süredir kullandığım bu ürünü biraz tereddüt ederek almıştım aslında.

Jel 150 ml ve problemli ciltlere hitap ettiği yazıyor. Ayrıca içerisinde manolya özü ve laktik asit bulunduruyor. Bildiğiniz gibi laktik asit deri kalınlığını ve nemini artırır. Ölü cilt hücrelerini temizler. Cilt lekelerini ve kırışıklıkları azaltır. Sivilce tedavisinde kullanılır. Asitlerle ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Dermatolojik olarak onaylanan ürünün vaatleri; cildi derinlemesine temizlemek, cildin görünümünü iyileştirmek, cilt kusurlarıyla savaşmak ve önlemek için yardımcı olmak, tıkanmış gözenekleri açmaya yardımcı olmak, mikro peeling etkisi ile ölü hücreleri gidermek, sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemek

Yüz temizleme jelinin içerisinde minik tanecikler mevcut. Bu taneciklerden mavi renkli olanlar uygulamaya başlayınca eriyor. Hafif peeling etkili olan bu ürünün tanecikleri sert değil, yüzü çizip tahriş etmiyor.
Kokusu o kadar güzel ki itici kokulu yüz temizleme jelleri gibi değil. Jel formda olduğu için yüzünüze uygulaması daha kolay oluyor.
Yüzünüzü duruladıktan sonraki temizlik ve ferahlık hissini size tarif edemem. Yüzümü ne gerdi ne kuruttu. Ben memnun kaldım bu üründen.
Sevgilerle 😍😇

2 yorum: